Aaaaby dobrze wybrać męża musisz wiedzieć, czy ma duszę czystą i serce przejrzyste, czy aby nie spędzi życia w pogoni za najnowszym modelem sportowego BMW. Aby to sprawdzić zwab go na dziedziniec Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie.

Przejdźcie się niespiesznie pomiędzy bawariami pomalowanymi przez największe sławy malarstwa.

 

DSC_2796b620

Zagadaj o Davidzie Hockney’u i Jeffie Koonsie, jeżeli rozmowa się nie klei, ostatecznie o Warholu, to już musi zadziałać.

Na wystawę BMW Art Cars w Warszawie składa się 6 eksponatów; część z nich to auta, które normalnie startowały w wyścigach.

Ignoruj jednak pytania o osiągi, ilości cylindrów, konie mechaniczne, ile do setki i tym podobne. Skup się na dziele Hockneya; to BMW nigdy nie wyjechało na drogę.

 

DSC_2789b620

 

Jeżeli twój dobiegacz zapytany o Lichtensteina, uradowany zakrzyknie, że jego kumpel tam był na wakacjach,  nie dawaj mu drugiej szansy.

 

DSC_2832b620

 

A gdyby na chwilę stracił zainteresowanie wystawą i zaczął się do Ciebie dobierać, nakarm go cytatem z kreacji V12 LMR autorstwa amerykańskiej artystki konceptualnej Jenny Holzer: „Protect me from what I want”.

Aby zweryfikować duchowość swojego narzeczonego odwiedź CSW. Masz czas do 19 października. W czwartki wstęp bezpłatny. Bezcenne.

 

DSC_2809b620

 

DSC_2814b620

 

Foto: Grzegorz Sobolewski – FUEL

 

Dodaj komentarz