ulotka

 

Jestem świeżo po imprezie Wawa Design Festival w Soho. Miałam wielki zaszczyt brać udział w spotkaniu blogerów i wspólnie typować najlepszych uczestników targów WYRÓB KUP. Tak, nazwa imprezy jest dwuznaczna, i rzeczywiście było tam kilka kup, poza tym sporo przeciętniaków, kilka fajnych rzeczy i kilka, które naprawdę mnie oczarowały. O kupach nie napiszę, nie jestem typem hejtera, średnie zlały mi się w jedną dużą średniość. Z fajnych chciałam pokazać właściwie tylko ceramikę, co mnie samą dość zdziwiło. A perełkę, na którą głosowałam pokażę w następnym poście.

Pierwsze olśnienie to kubki/wazony w pastelowych kolorach, nonszalancko proste. Brak zewnętrznego szkliwienia i delikatne wgniecenia przywodzą na myśl papier. Szukam pretekstu, żeby sobie taki kupić.

manu 2

manu 1

manu 3

 Odwiedź FB Manufaktury Porcelany

Drugie ceramiczne podobanie, wizualnie na drugim biegunie, to cudne, ultracienkościenne, kolorowe misy ceramiczne. Najprostsze z możliwych, ktoś może powiedziałby, że mało projektu w projekcie. Kolory trafione w stu procentach, można przechowywać jedną w drugiej.

aniani 1

aniani 3

 www.ani-ani.pl

Znalazłam jeszcze niegrzeczne talerze, bardzo ładne, choć z tak zwanymi brzydkimi wyrazami. Idealne dla odchudzających się, sfrustrowanych wielbicieli narracji w zastawie.

emwu

fuck diet

emwu 2

emwu 4

autorka: Magdalena Wojciechowska pracownia EM.WU STUDIO emwustudio.gmail.com

Dodaj komentarz